Teised meist

Maris Takk (Eesti Disainikeskus)
“Disainerid on vist ühed kriitilisemad inimesed ja Roll Agentuuri poolt toitlustatud koolitused, seminarid ja teised üritused on ainult positiivset tagasisidet saanud. Kuulun ka ise pigem kriitikute poolele, aga Rolli tehtud toidud on alati väga maitsvad ja ka ilusad olnud. Nad mõtlevad iga detaili peale, mida pean kliendina väga oluliseks.”

Hannes ja Kaire (pruutpaar)
Jannega esimest korda kohtudes jäi tunne, et oled taas üle pikkade aastate kohtunud sellesama vana-hea klassiõega keskkoolipäevilt, kes mõistab sind poolelt sõnalt ning toetab kõigis ettevõtmistes. Tema jaoks ei eksisteeri lahendamatuid probleeme ja ületamatud ülesandeid, on vaid väljakutsed.

Janne on see, kes lisaks heale nõule ning oskuslikule kaamera kasutusele lahendab sinu viimase sekundi probleemid, teeb vajadusel uue pruudikimbu ja ütleb noorpaarile need imelised sõnad: “Kõik saab korda, ärge muretsege!” Ta on positiivne ja tore inimene, kellel ei tule ideedest puudust. Lisaks rõõmsale ja energiast pakatavale fotograafile saad sa tegelikult terve meeskonna Janne aukartust äratava tutvusringkonna näol ning seepärast võid kindel olla, et kõik õnnestub

Irina ja Christer (pruutpaar venelanna ja soomlane)

Janne is not only an excellent photographer, who was able to capture
the unforgettable moments in the manor milieu of Vihula. She also
organized everything on-site discreetly leaving us an opportunity to
really enjoy so far the most important day in our life together.
We would also like to express our gratitude to the musicians whose
well-chosen songs matched perfectly to our taste and to the general
mood of the wedding making everything very romantic.

Мы искренне говорим спасибо фотографу Янне! Всё было увековечено
красиво, профессионально и со вкусом. При этом без всякого
напряжения, а именно с легкостью! Но в то же время мы чувствовали
подход к делу-«всё должно быть безупречно». В итоге мы получили
великолепные, яркие, живые фотографии нашей свадьбы, которые, мы
уверены, будут напоминать нам об этом дне долгие-долгие годы!
Спасибо музыкантам! Хорошо подобранные песни соответствовали нашему
вкусу , настроению, а также общему стилю свадьбы. Всё получилось
очень романтично! Ещё раз огромное спасибо. Мы тепло вспоминаем всех
вас!

Jakko Maltis (muusik)

Olen olnud Rolliga seotud aastast 2008 läbi erinevate sündmuste. Alati on kõik toiminud, läinud hästi ning klient on olnud ülimalt rahul. Selle võti on olnud hästi korraldatud logistika ning avatud mõtlemine vastavalt hetke olukorrale. Selline vahetu loominguline pool loob suhteid ja hetki, mis jäävad meelde ning loovad positiivseid emotsioone.

Kaupo Kikkas (fotograaf, Eesti foto)

Janne energia ja entusiasm on kadestamisväärsed. Pealehakkamine ja nauding uutest väljakutsetest ongi tema igapäevane rutiin. Mitte vähem oluline ei ole õige meeskonna valik ja kokkupanek, sest ainult nõnda saab erilisest ideest suurepärane reaalsus. Nii ei olegi talle lahendamatuid ülesandeid ega võimatuid lõppeesmärke.

Elina Pähklimägi (lavastaja ja näitleja)

Jannega õnnestus mul koostööd teha seoses suurejoonelise pulmapeo läbiviimisega. Pulmad olid tõeliselt traditsioonilised koos mõrsja kosimise, pulmalaulude ning peigmehe proovilepanemisega. Ma usun, et pruutpaar jäi oma suurpäevaga väga rahule. Janne suutis kõik organiseerida selliselt, et kõik sujus suurepäraselt, samas tema tiimi ega teda ennast ei olnud aktiivselt märgata. Janne suust ei kuule sõnu stiilis “see on võimatu” või “ei saa”. Kõik on võimalik, vaja vaid fantaasial lennata lasta. Ja fantaasiat Jannel juba jätkub!

Rain Käärst (Rain Stuudio Catering)

Meil on Roll agentuuriga väga hea koostöö.
Valmistame maitsvat toitu, korraldame teenindus- ja catering-teenust vastavalt kliendi soovile. Selle õnnestumiseks on meile oluline väga hea ja põhjalik alginfo ning agentuuri poolne ettevalmistus. Seda kõike suudab Roll agentuur meile anda ja me saame teha tööd, mis meile meeldib.
Ühesõnaga – meile meeldib ja soovitame!

Kätri Keerd ja Helen Sarevet (Värvikeskuse disainerid)

Janne on oma tegemistes alati professionaalne ja pühendunud. Lennukaid ideid on tal alati varnast võtta. Tal on väga hea silm ning maitsemeel. Ei tasu mainimata jätta ka andekust köögis- Janne hõrgutised on isuäratavad ja tõeliselt maitsvad!
Tänu tema avatusele ning meeldivale otsekohesusele on lihtne leida ühist keelt. Kui usaldada oma tähtpäev Janne kätesse võib olla veendunud, et üritus saab olema hingega korraldatud.

Tauri Tallermaa (ürituse läbiviija)

Mis mulle Janne puhul ürituste ettevalmistuse ja korraldamise juures meeldib, on see, et ta ei tee midagi lihtsalt tegemise pärast. Kui juba teha, siis omamoodi, teistmoodi, eriliselt, pühendumisega, põhjalikult ja kui vaja, siis isegi mõne väikese “kiiksuga”. Ta on parajalt jutukas ja kes on kogenud, see teab, et ta on professionaalne. Ning seda mitte ainult tellija poolelt vaadatuna, vaid ka tegijatelt. Võib ju arvata, et tegijad on tellitud tööd tegema, kuid Janne hoolitseb ürituste eel ja käigus ka nende heaolu eest. Eraldi ruum, suupisted, mõnus meeleolu, seltskond jne. Ja kui tegijad end juba hästi tunnevad, õnnestub üritus ka palju paremini.

Mrs & Mr Pucell (pruutpaar eestlanna ja iirlane)

We had booked the roll.ee wedding planner and our wedding planner & photographer was Janne Salumäe, I heard about Janne true a friend and she highly recommended her to me. As I was dealing with other wedding planner company at time but I found hard as there was never replay etc how ever I met Janne first time in summer 2007. And I booked her to organise our wedding for summer 2008 in Tallinn. As we had Estonian / Irish wedding I wanted our guest have one good Estonian wedding experience to remember. Janne made our wedding planning so easy starting from inventation, location ,hotel, flowers, cakes, Video all needed for one Estonian wedding she did it all for us, we met only once in February 2008 and all the rest of planning was true Skype and emails. We would recommend the Janne & her team to everybody where is very high customer service. We would give 10 point out of 10. Thank you again!

Ülle Laumets (koolitaja)

Kõik, mis korraldaja poolt lubati, tehti ära. Meeldivad koolituste asukohad, tasemel koolitajad. Meeldib loomingulisus, et korralduse osas ei hoita kramplikult alati plaanist kinni. Spontaanne lähenemine koostöös kuulajaskonna ja korraldajaga.
ROLL agentuuriga on mul alati hea koostöö, huvitav ja innovaatiline lähenemine, uudsed seisukohad. Nad suudavad koostöös koolitajatega luua innustava atmosfääri. Koolitused ja seminarid on inspireerivad ka koolitajale endale.
Hea on näha koolitusi, mis on dialoogile kutsuvad ja mõtlemapanevad.